Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 20 x 27 cm, rámováno, datováno 1879, signováno vpravo dole Albín Lhota 1879. Malíř krajinář, studoval na pražské akademii, dále ve Výmaru a Paříži. Autor viz T 2/29.